ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΚΔΡΟΜΗ - ΜΑΙΟΣ 2024

Το 2ο Γυμνάσιο Κηφισιάς θα πραγματοποιήσει ημερήσια εκπαιδευτική εκδρομή στο Ναύπλιο την Παρασκευή 17 Μαΐου 2024.

Πρόγραμμα
Συγκέντρωση και αναχώρηση από το σχολείο (Όθωνος & Πυθαγόρα, Κ. Κηφισιά) στις 09:00.
Επίσκεψη στον Αρχαιολογικό χώρο των Μυκηνών ή στον Αρχαιολογικό Χώρο της Τίρυνθας.
(Θα επισκεφτούμε έναν από τους δύο αρχαιολογικούς χώρους. Η επιλογή θα γίνει λίγες ημέρες πριν την αναχώρηση).
Στη συνέχεια επίσκεψη στην πόλη του Ναυπλίου.
Αναχώρηση από το Ναύπλιο με προβλεπόμενη ώρα άφιξης στο σχολείο περίπου 20:00.

Τα τουριστικά γραφεία που ενδιαφέρονται να αναλάβουν την μετακίνηση 185 ατόμων περίπου (μαθητές και συνοδοί εκπαιδευτικοί), μπορούν να στείλουν οικονομική προσφορά μέχρι την Δευτέρα 4 Μαρτίου 2024 και ώρα 13:00.
Πληροφορίες: Στασινοπούλου Γεωργία

Τηλ. 2108019742 / 2108081215

Mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.